تبلیغات
به آینده امیدوار باشید - غزه
وبلاگ-ساعت فلش
.clearfix { display:inline-block; } .clearfix:after { clear:both; content:'.'; display:block; height:0; visibility:hidden; } * html .clearfix { height:1%; } .clearfix { display:block; } .header-inn{ width:980px; margin:0 auto; background: #F2F2F2 url(http://www.mihanblog.com/public/public/user_data/user_template/402/1205032_photo_top.png) left center no-repeat; height:160px; position:relative; } .footer-inner{ width:980px; margin:0 auto; } .footer-inner p{ color:#fff; font-size:14px; line-height:50px; } .menu_a a{ position:absolute; color:#dbdbdb; font-size:24px; } .menu_a a:hover{ color:#c6c5c5; } .menu-home{ right:540px; top:15px; } .menu_a .menu-em{ font-size:14px; right:652px; top:65px; } .menu_a .menu-con{ font-size:14px; right:390px; top:95px; } .menu-rss{ right:807px; top:95px; } .menu-atom{ right:911px; top:35px; } .cblike{ margin:4px 100px; } .cblike a { float:left; padding:3px; text-align:center; font-size:12px; color:#FFF; display:block; line-height:15px; text-decoration: none; } .cblike a.clike_plus { background-color:#009900 ; /*green #039B03*/ border-radius: 5px ; border-top-right-radius: 0px; border-bottom-right-radius: 0px; /*border:1px solid green; border-right:0px;*/ } .cblike a.clike_minus { background-color:#CC0000; border-radius: 5px ; border-top-left-radius: 0px; border-bottom-left-radius: 0px; /*border:1px solid red; border-left:0px;*/ } .cblike a.clike_minus:hover { background-color:red; text-decoration: none; }
ابزار حدیث حق
.cblike a.clike_plus:hover { background-color:green; text-decoration: none; } .cblike a span{ font-weight:bold; font-size:13px; color:#fff; }

غزه

جمعه 27 تیر 1393 07:32 ق.ظ

نویسنده : فاصله گلناری(ف.م)
ارسال شده در: شهادت ، بین الملل ، حادثه ،
غزه در خون است یا صاحب زمان

این جگر خون است یا صاحب زمان

دست رحمت باز کن بر قدس تا

قدس و اقصی هر د وتا گردد رها

جان زهرا یا رها شان کن زخون

یا که قلبم از دهان آید برون

پور نرجس جان نرجس  چاره کن

اهل اسرائیل را آواره کن

قلب های زخمی آن کودکان

می زند آتش بدین دلهایمان

یابن طه انتقام از خون بگیر

زودتر آ لیلی از مجنون بگیر

زودتر آخر ندارم طاقتی

یا ندانم هست یا نه فرصتی

جان من قربان تو مهدی بیا

جان من قربان تو مهدی بیا
منبع: وبلاگ منتظران


رژیم صهیونیستی سست تر از لانه عنکبوت؛ پیروزی غزه و تکاپو برای نجات اسرائیل

خبرگزاری تسنیم: پس از گذشت ۱۰ تا ۱۱ روز از تجاوزات بی رحمانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشتار زنان و کودکان بیگناه و تخریب زیرساخت ها و مراکز بهداشتی، مدارس و مساجد این منطقه، مژده های پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی آشکار شده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رژیم صهیونیستی که سومین ماجراجویی خود در نوار غزه را از روز سه شنبه 17 خرداد(یا دوشنبه 16 خرداد) با حملات بی رحمانه و ددمنشانه به مناطق مسکونی و زیر ساخت ها، مدارس، مساجد و حتی بیمارستان ها به بهانه جلوگیری از شلیک موشک های مقاومت آغاز کرده است، اما پاسخ کوبنده مقاومت با شلیک انواع موشک ها به عمق مناطق اشغالی و هدف قرار دادن مناطق حساس و استراتژیک رژیم از جمله فرودگاه بن گوریون و حیفا و از همه مهمتر با ارسال هواپیمای بدون سرنشین به مناطق اشغالی و بر فراز وزارت جنگ رژیم صهیونیستی، شوک بزرگی به این رژیم وارد کرد و از همه مهمتر با کشاندن میلیون ها صهیونیست به پناهگاه ها، رعب و حشت را بر آنها حاکم کرد.

جنگ نسل کشی در غزه

حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و جنگ نسل کشی و جنایات دسته جمعی با وجود حرف و حدیث هایی از موافقت این رژیم با آتش بس همچنان ادامه دارد و حمام های خون سرزمین فلسطین را فرا گرفته و تمام این جنایات در سایه سکوت خفت بار و شرم آور سران عرب رخ می دهد.

غزه قربانی در حالی که خون و اشک و درد و آه از آن می بارد، از جامعه جهانی برای توقف جنایات صهیونیست های متجاوز درخواست کمک می کند، اما هیچ کس پاسخی به آن نمی دهد و مرهمی بر زخم های خود نمی یابد، با این حال هرگز تسلیم نمی شود و متجاوزان را به چالش می کشاند و مقاومت می کند، فرزندان غزه در خون خود می غلطند و هر روز در راه دفاع از میهن و آزادی کشته می شوند، ملت مقاومت با سینه های عریان حماسه اسطوره ای می سازند و تاریخ را مجددا می سازند و صفحه دیگری را در پرونده مبارزات قهرمانه فلسطین ثبات می کنند.

البته از سکوت رسمی عربی در برابر تجاوزات مستمر اشغالگران نباید تعجب کرد، این سکوت تازگی ندارد و مردم غزه در سخت ترین شرایط و بدترین محنت ها به این مساله عادت کرده اند.

مگر نه این است که خلیل حاوی شاعر لبنانی در اعتراض به سکوت خفت بار رژیمهای عربی در قبال کشتار فلسطینی ها و لبنانی ها در جنگ 1982 رژیم صهیونیستی علیه لبنان خودکشی کرد؟

در پس این تجاوز خونین، اهداف سیاسی نهفته است که با نیت ها و طمع ورزی ها و رویاهای صهیونیستی و گرایشهای توسعه طلبانه و تجاوزکارانه و نژادپرستانه سران رژیم اسرائیل همسو است که ضربه زدن به آشتی حماس و فتح در راس این اهداف قرار داشت، آشتی فلسطینی ضربه استراتژیکی قوی ودردناک به قلب اشغالگران بود. وحدت فلسطینی سوپاپ اطمینانی برای تحقق اهداف و آرزوهای فلسطینی است و فلسطینی ها باید آشتی و وحدت ملی را برای مقابله با تجاوزات صهیونیست ها با وجود ادامه روحیه سازشکارانه تشکیلات خودگردان تقویت کنند.

چراغ سبز اعراب سازشکار به رژیم صهیونیستی برای کشتار مردم غزه

اخیرا کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی از همکاری برخی رژیم های عربی با این رژیم در حمله به غزه و تامین هزینه های مالی این جنگ نابرابر پرده برداشته بود.

بر اساس گزارش این رسانه، امارات از حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه اطلاع قبلی داشت و در تامین هزینه های مالی این جنگ مشارکت کرد.
این رسانه اسرائیلی فاش کرد نشست محرمانه ای ماه گذشته میلادی در پاریس میان عبدالله بن زاید وزیر خارجه امارات و آویگدور لیبرمن وزیر خارجه اسرائیل برای بررسی طرح های ویژه برای نابودی جنبش حماس در نوارغزه با حمایت مالی امارات برگزار شد.


از سرگیری حملات هوایی صهیونیست ها/ پرتاب 198 موشک گردان های ناصر صلاح الدین به اسرائیل
خبرگزاری مهر - گروه بین الملل: پرتاب 198 موشک گردان های ناصر صلاح الدین به اسرائیل، از سرگیری حملات هوایی صهیونیست ها و افزایش شهدای جنگ غزه به 231 نفر از جمله خبرهای مربوط به جنگ سوم غزه به شمار می رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارتش رژیم صهیونیستی از 10 روز پیش تاکنون دور جدید حملات وحشیانه خود را در نوارغزه آغاز کرده است. این رژیم به بهانه مقابله با حملات موشکی مبارزان فلسطینی به اراضی اشغالی 48 مناطق مسکونی و زیرساخت های نوارغزه را بمباران می کند. اخبار مربوط به جنگ غزه طی روزهای گذشته به شرح زیر است:


پنجشنبه 93/4/26

18:02:از سرگیری حملات هوایی صهیونیست ها/پرتاب 198 موشک گردان های ناصر صلاح الدین به اسرائیل

 گردان های ناصر صلاح الدین شاخه نظامی کمیته های مقاومت مردمی فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد که این گردان ها از آغاز جنگ سوم غزه طی 10 روز گذشته تاکنون 198 موشک به اراضی اشغالی 1948 شلیک کرده است. در این بیانیه آمده است: این موشک ها از نوع "گراد"، "کاتیوشا"، "ناصر"، "107" و خمپاره بوده اند.

المیادین نیز گزارش داد که با پایان یافتن آتش بس موقت 5 ساعته در نوارغزه حملات هوایی رژیم صهیونیستی به این منطقه از سر گرفته شد. آتش بس موقت امروز به درخواست سازمان ملل متحد و با هدف ارسال کمک های انسان دوستانه به نوارغزه برقرار شد.

16:00: آتش بس فراگیر در نوارغزه از ساعت 6 صبح روز جمعه

منابع آگاه فلسطینی و نزدیک به مذاکرات آتش بس در قاهره اعلام کردند که آتش بس فراگیر در نوارغزه از ساعت 6 صبح روز جمعه به وقت محلی آغاز خواهد شد.

این در حالی است که هیئت مذاکره کننده اسرائیلی اشاره ای به این موضوع نکرده است. این هیئت شامل "یورام کوهن" رئیس شاباک (دستگاه امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) و "عاموس گلعاد" رئیس بخش عملیات امنیتی و سیاسی ارتش رژیم صهیونیستی و "اسحاق مولخو" وکیل نزدیک به "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

۱۳:۲۵ واشنگتن حامی جنایات اسرائیل در غزه است/مالیات مردم آمریکا تأمین کننده پول این جنایتهاست

پروفسور امید صفی استاد دانشگاه کارولینای شمالی در خصوص اقدامات وحشیانه رژیم اسرائیل به مردم غزه به خبرنگار مهر گفت: بمباران وحشیانه غزه هر آنچه را که دوست دارد برای تکمیل کردن پروژه تصرف و تسلط بر فلسطین انجام می دهد.

وی تصریح کرد: چیزی که همواره وجود داشته این بوده است: تصرف سرزمین، ابزارهای تحقیرآمیز، سلب مالکیت و سرزمین، رفتارهای غیر انسانی، قطعنامه سازمان ملل و آوارگی مردم فلسطین است.

این محقق در ادامه یادآور شد: این استعمار سرزمین توسط چهارمین قدرت نظامی جهان صورت می گیرد. در این میان این رژیم از حمایتهای امپراتوری آمریکایی بهره می برد و توسط آمریکا حمایت مالی می شود.

افزایش آمار شهدا به 246 نفر/دستور نتانیاهو برای حمله زمینی/مقاومت : غزه را گورستان نظامیان صهیونیست خواهیم کرد
حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه همچنان ادامه دارد که تا کنون بر اثر آن، 246 فلسطینی شهید و هزار و 860 نفر دیگر هم زخمی شده اند و این آمار در حال افزایش است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، حملات ارتش رژیم صهیونیستی از زمین، هوا و دریا به مناطق مختلف نوار غزه همچنان ادامه دارد که تا کنون دست کم 246 نفر که بیشتر آنها زن و کودک هستند، به شهادت رسیده اند.

این حملات همچنین هزار و 860 نفر زخمی به جا گذاشته است.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم تاکید کرده است مقاومت برای هر احتمالی از جمله حمله زمینی رژیم صهیونیستی کاملا آماده است.

سامی ابوزهری از رهبران حماس تاکید کرده است غزه را گورستان نظامیان صهیونیست خواهیم کرد. وی گفت هر گونه جنگ زمینی اشغالگران فرصتی برای مقاومت خواهد بود تا با اسیر کردن نظامیان صهیونیست، اسرای خود را آزاد کند.

همزمان با ادامه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گروههای مقاومت فلسطینی هم مناطق اشغالی از جمله عسقلان، سدیروت، اشکول و تل آویو را هدف موشکهای خود قرار دادند.

از سوی دیگر رسانه ها از شهادت یک شیرخوار سه ماهه فلسطینی در حمله هوایی صهیونیستها به رفح و زخمی شدن مادر وی خبر دادند.


سکوت در برابر این جنایات گناه استدیدگاه ها : () 
برچسب ها: غزه ،
آخرین ویرایش: جمعه 27 تیر 1393 07:43 ق.ظ 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر