تبلیغات
کد پیغام خوش آمدگویی به آینده امیدوار باشید - اسرار اهرام مصر
به آینده امیدوار باشید
اطلب العلم من المهد الی اللحد ز گهواره تا گور دانش بجوی(حضرت محمد)
لطفا و حتما در نظر سنجی شركت كنید. امیدوارم از وبلاگم لذت ببرید و نظر دهید. من این وبلاگ را به منظور افزایش اطلاعات شما بازدید كنندگان محترم قرار داده ام.
نظرات سازنده تان درباره این وبلاگ را با من در میان بگذارید. از صفحات جانبی هم دیدن کنید. با تشكر.

اسرار اهرام مصر

جمعه 31 مرداد 1393

نویسنده: فاصله گلناری(ف.م) | طبقه بندی:تاریخی، 

اسرار اهرام مصر

ایسنا:از جمله عجایب خلق شده توسط بشر اهرام مصر است. بدون شك یكی از پر راز و رمزترین بناهای ساخته شده در كره‌ی زمین اهرام هستند. نظرات ضد و نقیض در مورد فلسفه‌ی ساخت این اهرام و اینكه چه كسانی...

ایسنا:از جمله عجایب خلق شده توسط بشر اهرام مصر است. بدون شك یكی از پر راز و رمزترین بناهای ساخته شده در كره‌ی زمین اهرام هستند. نظرات ضد و نقیض در مورد فلسفه‌ی ساخت این اهرام و اینكه چه كسانی آن را ساخته‌اند؛ بسیار است. اما قدر مسلم آنكه این بناها یكی از شاهكارهای ساخته شده‌ی فعلی هستند. بناهایی كه نكات جالب و شگفت انگیز بسیار دارد.

به گزارش سرویس نگاهی به وبلاگ‌های خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی محمودپور در وبلاگ خود به نشانی http://shematik.blogfa.com در ادامه نوشته است: گفته می‌شود كه اگر دو خط عمود بر هم از دو منتها الیه شرقی – غربی و شمالی- جنوبی زمین رسم كنیم، محل تلاقی آن دو در محل ساخت اهرام مصر خواهد بود و دیگر اینكه ابعاد و اندازه‌های اهرام مصر به لحاظ هندسی با بعضی فواصل و نسبت‌های نجومی متناسب است. در هر صورت ساخت چنین بناهای عظیمی كه بعضاً تاریخ ساخت آنها را به بیش از ‌٥٠٠٠ سال قبل می‌دانند ، نیاز به دانش و تكنولوژی بسیار پیشرفته‌ای خواهد داشت و بی جهت نیست كه آن را جزء عجائب هفتگانه می‌دانند. اما از بعد دیگر نیز مشاهدات نشان می‌دهند كه به طور كلی ساختار هندسی اهرام دارای خواص منحصر به فردی است كه در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. گفته می شود كه بیشترین میزان اثرات مشاهده شده از ساختارهای هرمی، مربوط به هرمهایی است كه زاویه ی ابعاد آن ‌٥٢/٦٠٦ درجه است.


این بلاگر در ادامه بعضی از اثرات مشاهده شده در مورد خواص هرم‌ها را بیان كرده و نوشته است: غذاهایی كه در زیر اهرام نگه داشته شود ‌٢ تا ‌٣ برابر بیشتر غذاهایی كه در دماهای معمول نگه داشته می‌شوند؛ بدون فساد باقی خواهند ماند. مزه‌ی غذاها در زیر اهرام كمتر دچار تغییر می‌شود. اهرام منجر به آب گیری و مومیایی شدن هرچیزی می ‌شوند ولی مانع از فساد آنها شده و از رشد قارچ‌ها هم ممانعت می كنند. به علاوه آنها منجر به كاهش سرعت رشد و یا توقف كامل رشد میكرو اوگانیسم های مختلف می شوند.


در ادامه آمده است: افرادی كه در خانه های هرمی زندگی می‌كنند؛ یا كسانی كه در ساختمان‌های هرمی كار می‌كنند، یا آنهایی كه در زیر ساختارهای هرمی می‌خوابند همگی نوعی واكنش فوری مثبت در برخوردها از خود نشان می دهند.موجودات به صورت مغناطیسی به نسخه‌های مشابه هرمی جذب می‌شوند. مشاهدات مختلف از نقاط مختلف نشان می‌دهند كه حیوانات اهلی از هر نوع تمایلی به باقی ماندن و نزدیك شدن به ساختارهای هرمی دارند و در زیر آنها سرعت رشد بیشتری دارند... .            منبع:نیک صالحی


ساخت اهرام مصر

بیشتر فراعنۀ سلسله های سوم و چهارم مصر در کنار لشکرکشی های پرکشتار و رعب انگیزشان، به عمران و آبادانی مصر نیز پرداخته اند.هنر معماری پررمز و راز مصریان مربوط و متعلق به همین دوره است. در زمرۀ کارهای مهم ساختمانی  فراعنۀ این دو سلسله ساختن اهرام مصر است.با مطالعات گسترده ای که بعدها روی بناهای شگفت انگیز اهرام مصر صورت گرفت، یونانیان این اهرام مصر  را در فهرست عجایب هفتگانۀ جهان قرار داده اند.اهرام مصر مقابر عظیم و قول آسای پادشاهان (فراعنه) است که از تخته سنگ های عظیم ساخته شده است. بزرگترین هرم از این مجموعه اهرام سه گانه در نزدیکی روستای غزه در ناحیۀ ممفیس ساخته شد. این هرم متعلق و به نام هرم خئوپس معروف شده است. هرم  خئوپس دارای ۲۳۰ متر عرض و ۵/۱۴۶ متر ارتفاع است و از دو میلیون قطعه عظیم ساخته شده که وزن هر قطعه سنگ ۲۵۰۰ کیلوگرم (۵/۲تن) است. در اندرون این هرم  راهروها  و اطاق های بی شمار و تأسیسات جالب دیگری نیز وجود دارد.این مجموعه مکانی جهت دعا ونیایش به خدایان بوده است.هرمی که جسد مومیایی شدۀ فرعون در آن قرار داده شده بود،ویژۀ این امر یعنی نیایش به خدایان بود.قبطیان عقیده داشته اند که این نیایش به معنای رستاخیز فرعون و رسیدن وی به مرتبه اعلا یعنی به مقر لاهوتی خدایان بوده است.

در جوار همین هرم معابد متعددی ساخته شده بود که کاهنان مصری در آن جا به اجرای مراسم جادویی و ایراد اوراد و افسون اقدام می نمودند.در اطراف هرم با رعایت فواصل پیرامونی مقابر بزرگان و صاحب منصبان مصری ساخته شده است.عرب ها امروز به این ناحیه «مصطبه» می گویند. در دورۀ زمام داری فراعنه سلسله های اول و دوم، مساحت و به اصطلاح وسعت مقابر بزرگان به اندازۀ وسعت مقابر فراعنۀ این سلسله ها بود و حتی مقبرۀ هماکی از قبر فرعون نیز بزرگتر بود، ولی مصطبه های امپراطوری عهد باستان مصر که با بناهای سنگی  برپا داشته شده بود، در برابر اهرام عظیم بسیار ناچیز جلوه گر بود. این تفاوت و تمایز قابل توجه نشان می دهد که قدرت روزافزون فراعنه تا چه حد اندازه بوده است.

 

 اهرام مصر


به ادامه مطلب بروید

اگر بخواهیم نکاتی دربارۀ چگونگی ساخته و پرداخته شدن اهرام مصر به میان آوردیم،باید بگوئیم که برای بنای اهرام مصر گروه هایی از کارگران را گرد می آورند و متناسب با توان و تخصص شان آنان را دسته بندی کرده و به کار ساختن بنای شگفت آور اهرام مصر می گماشته اند. طرح عظیمی که طراحان و معماران ویژه و صاحبنظر دربار فرعون فراهم کرده  و تدارک دیده بودند، مورد  به مورد در کمال دقت به اجرا گذاشته می شده است. این کارگران مادامی که برای ساختن اهرام مصر کار می کرده اند، خوراک و پوشاک خود را از انبارهای آذوقۀ فرعون دریافت می کرده اند. نشانه های رمزگونه ای که بر روی اهرام مصر به جای مانده و با حدس و گمان گشوده شده است،به باستان شناسان و کارشناسان تاریخ  مصر و تاریخ هنر معماری جهان باستان، امکان می دهد که شمار گروه های کارگری با تفکیک تخصص و توانایی شان مشخص گردد و بتوان تعداد نیروی کار روزانه را در هرموردی تعیین نمود.

 

دریافت این باستان شناسان بدین گونه است که برای ساختن هرم خئوپس، چهارگروه کارگر به کار اشتغال داشته اند.این گروه ها متشکل از سنگ تراشان و طراحان روی سنگ بود که زیرنظر یک معمار شاهی که مورد تأیید فرعون بود همراه با چند سرکارگر کار می کردند.در زیرمجموعۀ معماران شاهی بنّاهای کارورزیده و متخصص مشغول به کار بودند. مسئولیت کلی کار برعهدۀ معمار شاهی بود که بی وقفه برکار ساختمان به طور کامل نظارت داشت. بنّاها که شمارشان برحسب نیاز متغیر بوده است،شمار زیادی از کارگران را به عنوان دستی

ار در اختیار داشته اند.شماری از همین کارگران متخصص و گروهی نیز غیرمتخصص گزارش شده اند.گروه دوم کسانی بوده اند که پیشتر احتمالاً مشاغل دیگری داشته و هم اکنون به این کار گماشته شده اند.انبوهی از اسیران جنگی و بردگان نیز به کارهای مختلف وجانبی در امر حمل ونقل و جابجایی ابزار، ادوات و مصالح ساختمانی در ساخت اهرام مصر مشغول شده بودند.

عده ای از این کارگران غیر متخصص احتمالاً قبلاً به کشت و زرع می پرداخته اند و از کارشان منتزع و به غزه برای ساختن اهرام مصر اعزام شده بودند.از این گروه تعدادی به تراشیدن سنگ مشغول بوده و سنگ های تراشیده را تا محل کار برپشت خود حمل می کرده اند. کارگران به طور دسته جمعی این سنگ ها را به کمک ابزار و ادوات چوبی و طناب های محکم که از جنس آنها بی خبریم به ارتفاعات بالا منتقل می کرده اند.به این ترتیب کارهای مقدماتی این بنای عظیم انجام می گرفت، بنای اهرام مصر به کوشش و تلاش زیاد نیاز داشت.

یونانیان طی گزارش های خود به مواردی اشاره کرده اند که حکایت از نارضایتی عمومی مردم مصر دربارۀ ساختن اهرام مصر به میان آورده است.دیودور سیسیلی[۱]  آورده است که شورشیان در فرصتی مناسب از فرط ناخورسندی و عصبانیت شان اجساد مومیایی فراعنه را از مقابر باشکوهشان بیرون می انداخته اند.مواردی نیز گزارش شده است که به موازات همین عکس العمل ها در پایان کار سلسلۀ چهارم مصر در منابع تاریخی یونانیان و رومیان به چشم می خورد سرانجام فراعنۀ سلسلۀ پنجم مصر کارساختن اهرام بزرگ مصر را متوقف گذاشتند و به سخن دیگر برای خود از ساختن اهرام خودداری کردند، زیرا مقابری که فراعنۀ سلسله های بعدی برای خود از جمله در ساکارا ساخته اند، از مقابر غزه به مراتب ساده تر و محقرتر بوده است.راز ساخت اهرام عظیم مصر!!!
چندی پیش در منطقه فینیکس واقع در آریزونا در کشور آمریکا، کشاورزی بنام دیوید هادسون به ماده ی سفید رنگی که در سرتاسر زمینهای زراعی اش گسترده بود مشکوک شد و مقداری از آنرا به آزمایشگاههای معتبر سپرد تا به او بگویند که این ماده سفید رنگ متشکل از چه مواد اولیه ای است. اما در عین ناباوری، پاسخ آزمایشگاه این بود:You Have Pure Nothing یعنی شما یک ماده ای دردست دارید که خالصاً هیچ چیز مشخصی که در جدول عناصر تعریف شده باشد در آن به چشم نمی خورد!اما پس از چندی یک آزمایشگاه روسی به روش آزمایش آمریکاییها شک کرد و روش جدیدی را برای آنالیز این ماده ی عجیب پیش رو گذاشت که صحیح تر بود و بلاخره پرده ی جادویی کنار رفت و عنصر تشکیل دهنده رخ نمود.

این ماده شکل دیگری از اتم های طلا بود که بصورت یک نانو رشته (رشته ای از الکترونها که از پی هم قرار می گیرند و شکل یک تسبیح نخ شده را دارد) در آمده بود. نام علمی آن ORME یا ORMUS مخفف Orbitally Rearranged Monotomic Elementمی باشد.

آزمایشات بعدی، اما، حیرت آورتر بودند. برای وزن کردن آن، یک پیمانه ی خالی را ابتدا وزن کردند و سپس مقدار مشخصی از این گرد سفید رنگ را درون پیمانه ریخته مجدداً وزن کردند و در عین ناباوری در تمام این توزینها، همواره وزن پیمانه+وزن گرد سفید رنگ از وزن پیمانه ی خالی “کمتر” بود! آزمایشی که چندین بار تکرار شد و همواره یک پاسخ را ارائه می داد. گویی که 40 درصد از جرم این ماده در جهان ما و 60 درصد دیگر آن در جهانی موازی با جهان ما سیر می کند.

نکته ی مهم زمانی به چشم آمد که محققان، پیمانه ی لبریز از ماده سفید رنگ را حرارت دادند و مشاهده کردند کهدر حرارت بسیار بالا وزن پیمانه به سمت صفر گرم سوق پیدا کرد. یعنی “با حرارت دادن به این ماده، می توان جاذبه را دفع نمود”.

ناسا با بهره گیری از این ترکیب جدید طلای بسیار ناب (The Pure Gold) توانست ماده ی جدیدی اختراع کند با نام آیروژل (AeroGel) که به خودی خود از هوا سبک تر است و فرم خالص آن می تواند در هوا شناور باشد و همچنین با حرارت دادن به آیروژل، این ماده می تواند وزنهایی بیش از وزن خود را نیز در هوا معلق نگاه دارد. ناسا از این ژل در تحقیقات گسترده ای بهره می برد. (در ویکیپدیا جستجو کنیدAeroGel )

اما چندی پیش، در “صحرای سینا” معبدی متعلق به راهبان مصر باستان کشف شد که درون آن آکنده بود از پودری سفید رنگ! آزمایش این ماده نشان داد که شباهت زیادی بین این پودر تازه کشف شده با نانو رشته ی طلا وجود دارد. مصریان باستان به این ماده “مفکات” می گفتند و راز تهیه آن در دست راهبان مقدس بوده است.

ترکیب مفکات با حرارت می توانسته بی وزنی را بهمراه آورد و شاید راز چگونگی ساخته شدن اهرام عظیم مصر در همینجا نهفته باشد.

به این نکته توجه کنید: نام تمام اشکال هندسی (چه به فارسی و چه به لاتین) مستقیما به شکل هندسی آنها اشاره می کند. مثلاً دایره از دوار بودن می گوید، مثلث از سه ضلعی بودن. اما در این بین نامی که برای شکل هندسی “هرم” در نظر گرفته شده یک استثنای عجیب است. هرم در لاتین Pyramid ترجمه شده که از ترکیب دو کلمه ی Pyro بمعنی “آتش” و Amid بمعنی “گرفته شده” تشکیل شده است. بنابراین Pyramid یعنی Fire Begotten یا از آتش گرفته شده!!! حتی اسم عربیِ “هِرم” نیز از ریشه هُرم بمعنی حرارت و داغی گرفته شده و اشاره ای به شکل هندسی آن ندارد.

علاقه مندان به پیگیری این مطلب می توانند به آدرس Html://www.whitepowderd.com مراجعه و یا در گوگل White Powder Gold را جستجو نمایند.
White Powder Gold Home Page

همانگونه که کتاب “اسرار گمشده صندوقچه مقدس” اثر لارنس گاردنر اشاره دارد، اخیراً توجه دانشمندان به این عنصر مرموز معطوف شده است که در جدول تناوبی عناصر، یافت نمی شود.

این پودر سفید رنگ غیر محسوس که از خانواده فلزاتی همچون طلا و پلاتنیوم بدست می آید، عنصری مونوتومیک (ساختاری از ماده که از اتمهای واحد تشکیل شده است) خوانده می شود. آنچنانکه این ماده توسط کاشف آن، دیوید هادسون، در سالهای دهه ی 1980 ORME نام گذاری شد که مخفف Orbitally Rearranged Monatomic Element (عنصری که اوربیتال آن بصورت تک اتمی بازچیده شده باشد) می باشد. بصورت عمومی و تجاری نام Ormus یا M-State برای این پودر سفید رنگ پذیرفته شده است.

ثقل سنجی حرارتی نشان داد که این ماده در حرارت بالا شروع به بی وزن شدن می نماید تا جایی که حتی می تواند در هوا شناور شود. حتی در شرایط خاصی این پودر سفید طلا می تواند به خاصیت ابر رسانایی برسد و یا در ابعاد دیگر عالم طنین ایجاد نماید.

در اسطوره های یونان باستان تلاش برای یافتن این ماده بصورت “افسانه پشم طلایی” تجلی یافته، در حالیکه در کتاب مقدس می توان رد این ماده را در داستان مربوط به صندوقچه ی عهد (که به دستور خدا توسط موسی در صحرای سینا ساخته شد و نهایتا به معبد سلیمان در اورشلیم منتقل شد) جستجو نمود. در بین النهرین باستان نیز از این پودر سفید رنگ یاد شده و نام آن شم-آن-نا یا “سنگ آتش” بوده است، درحالیکه مصریان به آن “مفکات” (mfkzt) می گفتند و اسکندر نیز آنرا با نام “سنگ بهشت” می ستود.
این پودر “سنگ آتش” رازآلود، بعنوان یک ماده خوراکی و به شکل نان های مخروطی و یا بصورت معلق بر سطح آب، به پادشاهان و فراعنه اختصاص می یافت. این ماده بعنوان غذایی برای “کالبد اختری” شناخته می شد که استعداد رهبری، آگاهی ذاتی، ادراک و فراست را در نزد شاهان و رهبران ارتقا می داده است. همچنین به تازگی ارتباط مابین این ماده جادویی با راز طول عمر نیز مکشوف گشته است.


امروزه، کمپانی های متعددی در حال تولید محصولاتی هستند که بر پایه مواد M-State بنا شده اند. برخی از طلا بعنوان فلز پایه بهره می برند، و برخی دیگر نیز از مشتقات پلاتنیوم که از رسوبات کف دریاها و یا منابع زمینی ای همچون دهانه های آتشفشان ها و یا محل برخورد شهاب سنگها استحصال می شود بهره می برند. از آنجاییکه روشهای متداول آنالیز مواد فلزی، برای شناخت M-State ها نا مناسب و نا کارآمد است لذا می توان گفت که هنوز بسیاری از تواناییهای این ماده در پرده ی ابهام باقی مانده است.

فیلسوف قرن هفدهم، ایرنائوس فیلالِتِس (فردی که مورد احترام آیزاک نیوتن، روبرت بویل، الیاس اشمول و دیگر اعضای کالج سلطنتی بریتانیا در عصر خود بوده است)، اثری را در سال 1667 نگاشت با نام “راز، بر ملا شد”. وی در این مقاله به بحث پیرامون “سنگ فلاسفه” می پردازد که تا آن زمان به اشتباه به “هر ماده ای که فلزات را به طلا تبدیل کند” گفته می شد.

نظرات شما() 
פרסום וילות להשכרה
شنبه 19 مرداد 1398 01:11 ب.ظ
appreciate it lots this site can be professional plus
simple
שירותי ליווי ברמת גן
چهارشنبه 2 مرداد 1398 10:39 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's having a cappuccino.
He's handsome. Brown hair slicked back, glasses that fit his face, hazel
eyes and the most beautiful lips I've seen. He is well built, with incredible arms as well as a chest that sticks out within this sweater.
We're standing right in front of each other speaking about our way of
life, what we wish in the future, what we're searching for on another person. He starts telling me that
he's been rejected plenty of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I have
faith that He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I would not know. Everything happens for good reason right.
But inform me, you wouldn't reject me, does one Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, you would not mind if I kissed you today?' he was quoted saying as I am far better him and kiss him.

‘Next time don't ask, do it.' I reply.

‘I'm keen on the way you think.' , he said.

Meanwhile, I start scrubbing my calcaneus within his leg, massaging it slowly. ‘What can you want in ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I adore determined women. Someone that knows what we want. Somebody that won't say yes because I said yes. Someone who's not scared when you attempt a new challenge,' he says. ‘I'm never afraid when you try something totally new, especially with regards to making something mroe challenging in the bed room ', I intimate ‘And I really like females who are direct, who cut through the chase, like you recently did. To generally be
honest, what a huge turn on.
נערת ליווי
پنجشنبه 20 تیر 1398 05:08 ب.ظ
"We have to build to a different one crescendo, cheri," he said.
"And then we may have an ending which is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were packed with lust, and the soft skin of his
hard cock against my sex was having its intended effect. I
had been feeling a stronger arousal now as
I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt your head of his cock push agonizingly at the doorway of my pussy, and I desired him to thrust into me hard.
Instead he retracted and slid his hardness back approximately my clit.


I used to be aching to obtain him inside, and I really could tell that his ought to push that wonderful hard cock inside me was growing.
His moans grew to suit mine, and I knew the sense of my wet pussy lips around the head of his cock was getting an excessive amount of for of us."Allow finale begin," he was quoted saying, and he slid the top of his cock
inside me.

Both of us gasped as he held his cock there for the moment.
I contracted my pussy to pull him further inside, anf the husband threw his head
back within the sensation. Inch by excruciating inch he
pushed his cock inside me, with each time I squeezed my pussy around
him. His cock felt wonderful because it filled me,
but Needed everthing inside me. I rolled aside and rested
my leg against his shoulder, and that he plunged his cock all the way
in.
נערות ליווי ברמת גן
دوشنبه 10 تیر 1398 02:15 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters
on Everton Park in Singapore. I'm having black coffee, he's developing a cappuccino.
He or she is handsome. Brown hair slicked back, glasses that fit
his face, hazel eyes and the most wonderful lips I've
seen. He or she is well built, with incredible arms along with a chest that is different
for this sweater. We're standing right in front of one another talking
about our lives, what we wish money, what we're searching for on another person. He starts saying that he's been rejected loads of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I only say He smiles at me, biting his lip.‘Oh, I would not know. Everything happens for a good reason right.

But let me know, would you reject me, do you Ana?' He said.‘No, how could I?' , I replied

"So, you would not mind if I kissed you right now?' he stated as I buy far better him and kiss him.

‘Next time don't ask, simply do it.' I reply.

‘I like how you will think.' , he said.

For the time being, I start scrubbing my your back heel as part of his leg, massaging it slowly. ‘Precisely what do you wish ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘Everyone loves determined women. Someone who knows whatever they want. Somebody who won't say yes just because I said yes. Someone who's not scared of trying something mroe challenging,' he says. ‘I'm never afraid when trying something mroe challenging, especially with regards to making interesting things in the bedroom ', I intimate ‘And I enjoy females who are direct, who cut in the chase, like you just did. Being
honest, it really is a huge turn on.
http://bloodtafor.strikingly.com/
دوشنبه 3 تیر 1398 04:26 ق.ظ

Wow all kinds of wonderful material.
cialis patentablauf in deutschland cialis daily we use it cialis online store how does cialis work how does cialis work buy cialis online what is cialis cialis usa cost cialis daily new zealand cialis for sale south africa
cialis online india
شنبه 1 تیر 1398 05:02 ق.ظ

Fine info. Thank you.
canada discount drugs cialis precios de cialis generico tadalafil cialis 5mg cialis 20mg cialis y deporte cialis price in bangalore cialis alternative buy cialis online prescription doctor cialis
http://eracex.strikingly.com/
جمعه 31 خرداد 1398 01:14 ب.ظ

Nicely put. Regards!
buy cialis online nz cialis super kamagra cialis generico en mexico buy original cialis tadalafil achat cialis en itali cialis pills price each canada discount drugs cialis pastillas cialis y alcoho cialis generico
Buy cialis online
پنجشنبه 30 خرداد 1398 08:22 ب.ظ

Point nicely applied!!
brand cialis generic best generic drugs cialis cialis cost cialis lilly tadalafi where to buy cialis in ontario cialis tablets australia cialis great britain cialis kaufen wo prescription doctor cialis precios de cialis generico
http://writhazli.strikingly.com/
پنجشنبه 30 خرداد 1398 01:56 ق.ظ

You actually explained that superbly!
are there generic cialis enter site very cheap cialis cialis bula weblink price cialis we use it 50 mg cialis dose cialis 20 mg effectiveness price cialis per pill enter site very cheap cialis price cialis wal mart pharmacy cialis 20mg
http://evuzic.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 09:20 ق.ظ

Lovely information, Thanks a lot!
safe site to buy cialis online cialis canadian drugs bulk cialis cost of cialis cvs cialis bula cialis patent expiration canadian discount cialis safe dosage for cialis tesco price cialis cialis 5 mg scheda tecnica
נערות ליווי
سه شنبه 28 خرداد 1398 09:34 ب.ظ
"We need to build to another crescendo, cheri," he said.

"And we may have an ending that is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were full of lust, plus the soft skin of his hard cock against my sex
was having its intended effect. I became feeling a stronger arousal
now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the actual top of his cock push agonizingly at the doorway of my pussy, and I wanted him to thrust into me hard.
Instead he pulled back and slid his hardness back about my
clit.

I used to be aching to own him inside, and I was
able to tell that his really need to push that wonderful
hard cock inside me was growing. His moans grew to match mine,
and I knew the feeling of my wet pussy lips within the head
of his cock was getting excessive for both of us.

"Let the finale begin," he said, and then he slid the tip of his cock inside me.Both of us gasped when he held his cock there for the moment.
I contracted my pussy to pull him further inside, and then he threw his return within the sensation. Inch by excruciating inch he pushed his cock inside
me, each time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful as it filled me, but I want to all this inside me.
I rolled to the side and rested my leg against his shoulder, and hubby plunged his cock entirely in.
try it no rx cialis
سه شنبه 28 خرداد 1398 11:05 ق.ظ

Nicely put, Thank you!
we choice cialis uk cialis tablets for sale best generic drugs cialis generic low dose cialis get cheap cialis bulk cialis only now cialis for sale in us cialis wir preise cialis 200 dollar savings card buy online cialis 5mg
generic cialis with dapoxetine
یکشنبه 26 خرداد 1398 12:53 ق.ظ

You actually reported that perfectly.
cialis side effects acheter cialis meilleur pri cialis 05 cialis patent expiration generic cialis soft gels cialis farmacias guadalajara canada discount drugs cialis safe site to buy cialis online if a woman takes a mans cialis tadalafilo
when to take cialis before intercourse
پنجشنبه 23 خرداد 1398 02:37 ق.ظ

Seriously tons of terrific data!
cialis kamagra levitra sublingual cialis online non 5 mg cialis generici buying cialis in colombia buying cialis on internet cialis price thailand buy cialis tadalafil acheter cialis kamagra cheap cialis
http://cialisvie.com/
دوشنبه 20 خرداد 1398 03:01 ق.ظ

Truly loads of beneficial material.
tadalafil 20mg cialis y deporte how to buy cialis online usa buy cialis where cheapest cialis look here cialis order on line cialis generique 5 mg cialis 50 mg soft tab cialis pills price each order a sample of cialis
diätpillen schnell abnehmen
پنجشنبه 24 آبان 1397 07:51 ب.ظ
This site really has all of the information and facts I wanted about this subject and didn't know who to ask.
automotive 12 volt led lights
شنبه 12 آبان 1397 02:52 ب.ظ
Hi there, You have done an incredible job. I'll definitely digg it and personally recommend to my friends. I am sure they will be benefited from this website.
Free auto approve list 10-17-2018
دوشنبه 30 مهر 1397 11:06 ب.ظ
There’s been a lot of changes since I last left a comment about my site.
I’m starting to add the new features that I’ve wanted to.
I hope in the next few weeks that all of it will be up
and running. It’s going to take time and I haven’t had
much of it to dedicate to this project. I thank you all for visiting
my site and I hope you have a great weekend!
جمعه 29 خرداد 1394 12:21 ق.ظ
باتشکر از لطف شما.دستت دردنونه.دیگه مطلب از این به دزد بخورتر به نظر من پیدا نمیسشه.کسایی که دوست ندارن برن دنبال مطالب مورد علاقشون یا به قول خودشون به درد بخوووووور
پاسخ فاصله گلناری(ف.م) : دوستم عاشقه تاریخ به من گفت یه مطلب تاریخی بزارم براش گفتم اهرام مصر هم تاریخیه هم خیلیا دوست دارن اطلاعاتی دربارش داشته باشن شما هم بگو چه مطلبی به نظرت به درد بخوره تا بزارم.اگه هم تاریخ دوست نداری لطفا دیگه نظر الکی نده
rozhina
دوشنبه 22 دی 1393 06:04 ب.ظ
لطفا مطالب به درد بخور بگذارید
پاسخ فاصله گلناری(ف.م) : چشم.ولی خیلی ها به اهرام مصر هم علاقه دارن.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

← درباره وبلاگمدیر وبلاگ : فاصله گلناری(ف.م)

← لینکدونی

← طبقه بندی

← آرشیو

← لینکستان

← صفحات جانبی

← نظرسنجی

    چند خواهر و برادر دارید؟


Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه
 افزایش بازدید سایت + کسب درآمد از اینترنت www.iAlexa.ir
= 400, doc_height = 500; if (ns4up) { doc_width = self.innerWidth; doc_height = self.innerHeight; } else if (ie4up) { doc_width = 1000; doc_height = 1000; } dx = new Array(); xp = new Array(); yp = new Array(); am = new Array(); stx = new Array(); sty = new Array(); for (i = 0; i < no; ++ i) { dx[i] = 0; // set coordinate variables xp[i] = Math.random()*(doc_width-50); // set position variables yp[i] = Math.random()*doc_height; am[i] = Math.random()*20; // set amplitude variables stx[i] = 0.02 + Math.random()/10; // set step variables sty[i] = 0.7 + Math.random(); // set step variables if (ns4up) { // set layers if (i == 0) { document.write(""); } else { document.write(""); }
"); var ns4up = (document.layers) ? 4 : 0; // browser sniffer var ie4up = (document.all) ? 1 : 0; var dx, xp, yp; // coordinate and position variables var am, stx, sty; // amplitude and step variables var i, doc_width = 400, doc_height = 500; if (ns4up) { doc_width = self.innerWidth; doc_height = self.innerHeight; } else if (ie4up) { doc_width = 1000; doc_height = 1000; } dx = new Array(); xp = new Array(); yp = new Array(); am = new Array(); stx = new Array(); sty = new Array(); for (i = 0; i < no; ++ i) { dx[i] = 0; // set coordinate variables xp[i] = Math.random()*(doc_width-50); // set position variables yp[i] = Math.random()*doc_height; am[i] = Math.random()*20; // set amplitude variables stx[i] = 0.02 + Math.random()/10; // set step variables sty[i] = 0.7 + Math.random(); // set step variables if (ns4up) { // set layers if (i == 0) { document.write(""); } else { document.write(""); } } else if (ie4up) { if (i == 0) { document.write("
"); } else { document.write("
"); } } } function snowNS() { // Netscape main animation function for (i = 0; i < no; ++ i) { // iterate for every dot yp[i] += sty[i]; if (yp[i] > doc_height-50) { xp[i] = Math.random()*(doc_width-am[i]-30); yp[i] = 0; stx[i] = 0.02 + Math.random()/10; sty[i] = 0.7 + Math.random(); doc_width = self.innerWidth; doc_height = self.innerHeight; } dx[i] += stx[i]; document.layers["dot"+i].top = yp[i]; document.layers["dot"+i].left = xp[i] + am[i]*Math.sin(dx[i]); } setTimeout("snowNS()", speed); } function snowIE() { // IE main animation function for (i = 0; i < no; ++ i) { // iterate for every dot yp[i] += sty[i]; if (yp[i] > doc_height-50) { xp[i] = Math.random()*(doc_width-am[i]-30); yp[i] = 0; stx[i] = 0.02 + Math.random()/10; sty[i] = 0.7 + Math.random(); doc_width = document.body.clientWidth; doc_height = document.body.clientHeight; } dx[i] += stx[i]; document.all["dot"+i].style.pixelTop = yp[i]; document.all["dot"+i].style.pixelLeft = xp[i] + am[i]*Math.sin(dx[i]); } setTimeout("snowIE()", speed); } if (ns4up) { snowNS(); } else if (ie4up) { snowIE(); }

دریافت کد بارش ستاره از بالای وبلاگ

http://www.20Tools.com/-ابزار و قالب وبلاگ Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

دریافت کد بارش ستاره از بالای وبلاگ

Digital Clock - Status Bar

مرجع وبلاگ نویسان جوان

Digital Clock - Status Bar

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس